36 vjeç.are, Mariza Ikonomi tregon arsyen e vertetë pse nuk martohet..!!

Këngëtarja Mariza Ikonomi gjithnjë është dalluar për dy gjëra më të rendesishme në jetën e saj. Së pari është dalluar zëri i saj i hollë dhe gjithashtu ceshtja tjeter e diskutuar eshte përse ajo vazhdon të qëndrojë beqare.Mariza Ikonomi është shprehur: “Jo, më pëlqen. Absolutisht që më pëlqen martesa, më pëlqen edhe familja, më pëlqen që nesër pasneser të kem fëmijët e mi, por thjesht besoj që nuk ka ardhur ende momenti”. Keshtu shuhet kureshtja edhe e atyre qe pyesin per jeten private te kengetares.

Be the first to comment on "36 vjeç.are, Mariza Ikonomi tregon arsyen e vertetë pse nuk martohet..!!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*