Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Raportohet se një veturë ka dalë jashtë rrugës.

Ndërsa në vendin e ngjarjes janë Policia dhe ndihma e shpejtë.

Nuk dihen detaje të tjera.

Be the first to comment on "Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*