Aksident në mes një veture dhe një motoçiklisti, një person i shtrirë në rrugë

Në orët e mbrëmjes të së martes një motoçiklist është goditur nga një veturë në Fushë Kosovë.
Në disa pamje që ka siguruar nga vendi i ngjarjes shihet se motoçiklisti i shtrirë në rrugë, duke i dhënë ndihmë disa kalimtarë të rastit.
Aksident ka ndodhur në rrugën “Nëna Tereza”.
Ja pamjet:

Be the first to comment on "Aksident në mes një veture dhe një motoçiklisti, një person i shtrirë në rrugë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*