Aksident në Podujevë, vetura del nga rruga – rrotullohet

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në fshatin Shakovicë, në komunën e Podujevës.
Në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura.

Raportohet se njëra prej tyre është dalë nda rruga dhe është rrotulluar.
Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Be the first to comment on "Aksident në Podujevë, vetura del nga rruga – rrotullohet"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*