Aksident zinxhiror në Rrugën e Kombit

Reshjet e borës gjatë ditës së sotme kanë vështirësuar qarkullimin.
Si pasojë ngricave, janë shkaktuar edhe aksidente trafiku.

Një aksident ka ndodhur edhe në rrugën e Kombit, ku shihet një kamion dhe disa vetura tjera që kanë rrëshqitur dhe janë aksidentuar.

Be the first to comment on "Aksident zinxhiror në Rrugën e Kombit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*