Britanikja humb 254 milionë dollarë, harroi të luaj në lotari

Studentja britanike, Rachel Kennedy të premten mendoj se ishte dita e saj me fat.

Ajo kishte qëllua të gjithë numrat e “EuroMillions” dhe mendoi se kishte fituar çmimin e madh prej 254 milionë dollarë.

Por, Kennedy kishte harruar të luante numrat dhe i humbi 254 milionë dollarë. I dashuri i Rachel postoj lajmin në Tëitter dhe u shprehë i mërzitur.

“Kur e dashura juaj vendos që një javë të mos luaj në EuroMillions dhe të gjithë 7 numrat e saj të zakonshëm. 182 milionë funta(254 milionë dollarë)”, kishte shkruar Liam McCrohan.

Be the first to comment on "Britanikja humb 254 milionë dollarë, harroi të luaj në lotari"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*