Dasma e bujshme, sheiku paguan 50 milion dollar dhe e “mbulon” në diamante nusen 25-vjeçare por… (VIDEO)

Kështu ka ndodhur në Emiratet e Bashkuara, ku një sheik 65 vjeçar ka “blerë” nusen e tij me 50 milion dollar dhe dasma nuk ka munguar pa u bërë pjesë e medias. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT
Një karrocë e mbushur me dhurata për nusen dhe familjen e saj, u pa gjithashtu në vendin ku u bë dasma. Historitë rreth kësaj dasme janë bërë virale në internet.Nuk kanë qenë të pakta dhe reagimet e qytetarëve në lidhje me këtë ngjarje mjaft interesante. Amal Abdul, një përdorues i Twitter, shkruan: Princi Arab Sultan Bin Salman, 68 vjeç u martua me një vajzë 25 vjeçare. Çmimi i saj ishte rreth 50 milion dollarë. Kishte diamante si dhuratë. Madje, kishte diamante edhe në fustanin e saj. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "Dasma e bujshme, sheiku paguan 50 milion dollar dhe e “mbulon” në diamante nusen 25-vjeçare por… (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*