Dikur ishte kështu sot i ka bërë milionat! A e njihni? – Ja cila këngëtare e njohur është kjo

Ajo është ndër këngëtaret më të njohura dhe mjaft e kërkuara në mbarë trojet shqiptare, por, jo e vetme që nga dita e parë kur filloi të merret me muzikë atë gjithmonë e keni parë bashkë me motren e saj.JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT
Bëhet fjalë për Sahide Mustafën, e cila bashkë me Safeten në çdo paraqitje që bëjnë, duken bukur dhe të rregulluara deri në detaje. Por, krahas ditëve të sotme, Sahidja edhe vite më parë ishte dukur bukur, ndonëse me stil shumë më ndryshe se sa sot. Kjo shihet edhe në disa fotografi të relizuar vite më parë. Edhe pse me një model të flokëve më ndryshe, këngëtarja duket se tiparet e fytyrës nuk i kanë ndryshuar shumë. Projekti i fundit i Shyhretes mban titullin “Cika e nanes”, dhe është dedikim për nënën. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "Dikur ishte kështu sot i ka bërë milionat! A e njihni? – Ja cila këngëtare e njohur është kjo"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*