”Duhet të kesh b*thë që të ndërrosh burrat”/ Rudina i kthehet keq shqiptares që i tha këtë: Po i kam, por…

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Së fundi Rudina i është përkushtuar totalisht palestrës dhe videot ku shihet duke u ushtruar i ndan edhe në Instagram. “Tregoji miletit se të ndërrosh burrë duhet b….”/ Rudina Dembacaj i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit.
Ajo njihet për replikat me ndjekësit të cilët bëjnë komente negative dhe që ende prekin temën e ndarjes dhe lidhjeve të Rudinës. Por moderatorja ka treguar se i merr me shumë sportivitet edhe komente të tilla. Një prej ndjekësve i shkruan në koment: “Bravo, tregoju miletit setë ndërrosh burrë duhet b….” Rudina i ka kthyer përgjigje duke përdorur humorin që e karakterizon duke u shprehur: “Hahahahaha po zemër! Edhe nuk duken, unë kam b…për gjithçka”. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "”Duhet të kesh b*thë që të ndërrosh burrat”/ Rudina i kthehet keq shqiptares që i tha këtë: Po i kam, por…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*