E bardhë dhe plot qime, krijesa misterioze frikëson vendin (VIDEO)

Një krijesë misterioze ka dalë në breg në lindje të Rusisë duke alarmuar jo pak banorët. Në videon e publikuar në rrjetet sociale do të shikoni “përbindëshin e detit” i cili duket se është i mbuluar me qime. Vendasit kanë dështuar të identifikojnë krijesën e çuditshme dhe u bëjnë thirrje shkencëtarëve për të studiuar këtë rast. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "E bardhë dhe plot qime, krijesa misterioze frikëson vendin (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*