E FUNDIT: Dalin te z.ezat e Teas: Policia i gjen 800 bimë kànàbis, àrr.estohet në flagrancë…!

Tea Trifoni është një ndër personazhet më të disktuara të Për’Puthen. Ajo doli në emision me Andin së bashku, por nuk ishte një marrëdhënie e sinqertë, pasi në të vërtetë Tea ishte e lidhur me Beartin. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT
Marrëdhënia me djalin nga Kosova nisi me zjarr, por po u shua shumë shpejt. Bearti dhe Tea i dhanë fund lidhjes në ditëlindjen e kësaj të fundit, madje kishin udhëtuar në Turqi. Ndarja u shoqërua me kunja nga palët dhe dedikime në distancë. Një tjetër lajm i publikuar nga Luigji Press ka sjellë në vëmendje sërish Tean, por për keq. Ajo duket se është rritur me një familje me probleme. Familja e saj është àrrèstuar pèr kànàbis. “Rreth 800 bimè nàrkotikè janë asgjësuar nga policià e Lushnjès gjatë ditës së martë, ndërsa janë àrrèstuar edhe dy kultivuesit e tyre.

Be the first to comment on "E FUNDIT: Dalin te z.ezat e Teas: Policia i gjen 800 bimë kànàbis, àrr.estohet në flagrancë…!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*