E FUNDIT: Dalin te z.ezat e Teas: Policia i gjen 800 bimë kànàbis, àrr.estohet në flagrancë…!

Shkenda Dubova është rikthyer në muzikë duke publikuar projektin e saj më të ri “Si dikur”. Kënga vjen në bashkëpunim me Rikin dhe producentin Bini Diez e duhet thënë se na kishte marrë malli ta dëgjonim Shkendën. Kënga i kushtohet një dashurie të përfunduar mes dy personave që dëshirojnë të rikthehen sërish bashkë. Në videoklip është protagonist edhe Andi i “Përputhen”, i cili shfaqet në një prej skenave të klipit krah Shkendës. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "E FUNDIT: Dalin te z.ezat e Teas: Policia i gjen 800 bimë kànàbis, àrr.estohet në flagrancë…!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*