E FUNDIT: Kush është zjarrfikësi HERO që shpëtoi foshnjen 3 muajshe në Tiranë (FOTO)

Mes banorëve ishte edhe një foshnje 3 muajshe, që për ta shpëtuar nga asfiksia forcat zjarrfikëse vendosën që ta evakuonin nga ballkoni. Zjarrfikësi Klevis Qato e mori në krahë foshnjen e mbështjellë me batanije dhe e zbriti në tokë. Teksa zbriste shkallët me foshnjen në duar, të gjithë sytë e banorëve ishin te ai, që dukej si një hero që kishte ardhur për t’i shpëtuar jetën vogëlushit. Ai tregon se vogëlushi ishte në gjumë deri në mes të rrugës, ndërsa më pas u zgjua për të parë heroin që po i shpëtonte jetën. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "E FUNDIT: Kush është zjarrfikësi HERO që shpëtoi foshnjen 3 muajshe në Tiranë (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*