E FUNDIT: Plas “SH3RRl” mes gazetares së Top Channel dhe modele: “T’i hapësh këmbët shefit…”

Promoja e një emisioni e lançuar nga gazetarja Sidorela Gjoni, është bërë objekt përplasje mes saj dhe modeles Silvana Bushati. Kjo e fundit e njohur dhe si Presidente e Akademisë Konservatore të Kujtim Gjuzit. “Jashtë loje” është emisioni që Gjoni lajmëron se do të hapë së shpejti, ndërsa modelja Silvana Bushati e akuzon se ideja dhe projekti janë të sajat, dhe i ka bërë para 1 viti.
“Sidorela Gjoni kjo eshte ideja dhe projketi im qe po ben ti dhe nuk eshte dicka e re, por e marr nga une, e berë para nje viti, kjo eshte nje gje shumë e turpshme per topneës_al. Ideja ime me shportë jashtë, sfida e te gjitha. Ne vendin tonë duhet te jesh loder e te gjithve qe te arrish aty ku do dhe te hapesh kembet nga shefi, e kjo vlen shumë”, shkruan shkruan Silvana Bushati për Sidorela Gjonin dhe ndan spotin e emisionit të saj.

Për newsbomb.al, modelja Silvana Bushati është shprehur se projektin e saj ia ka dërguar gazetares Sidorela Gjoni, por ajo i ka thënë “se nuk bën”. Por realizimi i të njëjtit projekt kohë më pas nga Gjoni, e ka indinjuar dhe më tepër modelen. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "E FUNDIT: Plas “SH3RRl” mes gazetares së Top Channel dhe modele: “T’i hapësh këmbët shefit…”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*