E papritur, vjen lajmi i hi dhur për të gjithë ndjekësit…

“Hercai” është seriali më i pëlqyer i momentit, por me zhvillimet e fundit duket se audienca i ka rënë, të paktën në Shqipëri. Ky serial po transmetohet aktualisht në rreth 100 shtete të botës. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT
Mirëpo, duket se një lajm aspak i mirë vjen për të gjithë ndjekësit, që pëlqejnë historinë e Miranit dhe të Rejanit. Produksioni me sa duket ka vendosur që mos ta zv a rrisë më historinë dhe ta finalizojë atë. Është njoftuar se fundi i serialit “Hercai”, do të transmetohet më 25 prill në Turqi, duke mos u rinovuar për një sezon të ri. Ndërkohë, në Shqipëri, seriali i bie të mbarojë në javën e parë të qershorit. Sa prej jush e ndjekin këtë serial? JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "E papritur, vjen lajmi i hi dhur për të gjithë ndjekësit…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*