E RËNDË/ 32-vjeçari i merr je.tën të birit 10-vjeçar: “Kisha 10 ditë që e planifikoja dhe…”

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi, ku një burrë i quajtur Ismail Kilincer, 32-vjeç, ka mby tur djalin e tij 10-vjeçar. Mediat e huaja shkruajnë se e gjitha ka nisur pasi babai nuk ka besuar justifikimin e bërë nga djali i vogël, për një gabim fëmijëror që kishte bërë.
Raportohet se pak para se ta vr iste, Ismail ka përqafuar vogëlushin, ndërsa ky i fundit nga ana tjetër i ka thënë: “Babi më fal”.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur më datë 8 mars rreth orës 19:00 në një provincë në rrethin e Karatay. Para se të kryente aktin ekst rem, dyshohet se burri i ka kërkuar gruas që të shkonte në dyqan, me qëllim që të qëndronte vetëm me djalin. Aktin e rëndë Ismaili e kreu duke i fu tur duart në fy t të birit derisa e mby ti. Mësohet se 32-vjeçari ka thënë në polici se e ka planifikuar vra sjen e të birit që para dy javësh. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "E RËNDË/ 32-vjeçari i merr je.tën të birit 10-vjeçar: “Kisha 10 ditë që e planifikoja dhe…”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*