E rëndë, o Zot si po përfundojnë vajzat tona? Policia t.ronditet kur zbulon çfarë i bënte 28-vjeçari dy femrave

Në bazë të provave të grumbulluara u organizua dhe finalizua operacioni policor i koduar “Klientët”, në kuadër të të cilit u kap dhe u vu në pranga shtetasi M. M., 28 vjeç, banues në Korçë. Nga hetimet e kryera ka rezultuar se ky shtetas shfrytëzonte për prostitucion në qytetet Korçë, Sarandë dhe Tiranë, një 18-vjeçare dhe shtetasen e mitur 17-vjeçare, me të cilën bashkëjetonte. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "E rëndë, o Zot si po përfundojnë vajzat tona? Policia t.ronditet kur zbulon çfarë i bënte 28-vjeçari dy femrave"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*