EKSKLUZIVE: Shtëpia luksoze e Sinan Hoxhës dhe Andrras, ja si duket nga brenda (FOTO)

Gjithçka në shtëpi rrotullohet rreth Ansit, ai është qendra e shtëpisë, buzëqeshja e mëngjesit dhe e darkës dhe çdo gjë tjetër kalon në plan të dytë.
Këtë herë, Sinani dhe Andrra kanë folur për jetën e tyre të re brenda mureve të shtëpisë, po ashtu treguan edhe shtëpinë e tyre luksoze. Këngëtari Sinan Hoxha është treguar një romantik i vërtetë me bashkëshorten e tij, Andrrën. Ai ka shpërndarë në InstaStory momente nga darka , që mesa duket ç/ifti e ka kaluar pranë oxhakut të banesës së tyre. Gjithçka duket e kuruar deri në detaje, për një natë të paharrueshme, por ajo që bie në sy është shtëpia e ç/iftit e cila lë pa fjalë. Me siguri Andrra do ta ketë pëlqyer këtë surprizë kaq të bukur.

Be the first to comment on "EKSKLUZIVE: Shtëpia luksoze e Sinan Hoxhës dhe Andrras, ja si duket nga brenda (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*