Emina Cunmulaj zbulon detajin sho.kues: Kam qenë e martuar me shqiptar por…

Në një intervistë për TV Klan, Eminja u ka kthyer përgjigje të gjithë atyre që e pyesin vazhdimisht se përse është martuar me një të huaj. Emina është shprehur se duke qenë se i ka pasur prindërit fanatikë, është martuar fillimisht me një shqiptar, por që nuk i kishte ecur. “Kam qenë e martuar me një shqiptar si një vajzë e vogël pothuajse, pasi që ika në Amerikë prindërit nuk ma lejojnë të kisha të dashur, traditat shqiptare dhe unë direkt u martova dhe nuk eci. Shumë njerëz paragjykojnë se e kam marrë djalin jo shqiptar, e pata një shqiptar nuk eci”,- është shprehur Emina Cunmulaj. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "Emina Cunmulaj zbulon detajin sho.kues: Kam qenë e martuar me shqiptar por…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*