Gruaja i afrohet Rames me p.uthje Por komenti i tij i SHKRlN së QESHURl (Video)

Sot ne mesdite kryeministri Rama ka qene ne Shijak ku ka pare me nga afer gjendjen e de;meve qe u shk;aktuan qe prej dates 26 nentor. Teksa dëgjonte shq;etësimet e tyre ai tha: “Keto jane 20 pallate të vjetra, ku edhe shtesat e hapjet e mureve të katit të parë për dyqane e për kafenera me moton “Liri-Demokraci/ Ndërtimi pa leje sjell begati!” kanë bërë punen e tyre, janë në kushte teknike të rë;nda”.

Por nuk kane munguar batutat ndermjet tij dhe banoreve nderkohe qe femrat nuk e kane kursyer lavderimet dhe p;uthjet. Nje rast i tille ishte edhe ai i nje gruaje qe duket ne foto e cila i kerkoi leje per ta perqafuar. Por Rama nuk ia pertoi dhe i tha se ia hodhi gjithe suvane e dites atij mbi pardesy duke iu referuar make up-it te gruas. E ndersa nje tjeter e therriste nga ballkoni qe te shkonte te shihte se si i ishte bere shtepia.

Me sensin e tij te humorit Rama i thote te kete kujdes se mos bjeri pasi do thone se e rre;zoi Rama. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "Gruaja i afrohet Rames me p.uthje Por komenti i tij i SHKRlN së QESHURl (Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*