Historia-e çiftit të div.orcuar: Natën e parë të martesës zbulova që ajo nuk ishe e vi*gjer

Seanca e fundit e ndërmjetësimin e “Shihemi në Gjyq” në Tv Klan, nuk ka qenë aspak e lehtë për Eni Çobanin. Kalvari i shqetësimeve të Majlindës nisi që natën e parë të martesës me bashkëshortin e saj, i cili pretendon se ajo nuk ishte e vi rgjër. Nga ku nisën dhe të gjitha problemet.Majlinda ngelet shtatzënë. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "Historia-e çiftit të div.orcuar: Natën e parë të martesës zbulova që ajo nuk ishe e vi*gjer"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*