Humbë jetën në moshën 41-vjeçare mësuesja shqiptare, postimi prekës ta këpute shpirtin…

Ka ndërruar jetë si p asojë e inf ektimit nga K0VIDI mësuesja nga Rrësheni Manjola Pepkolaj (Nikolli). Mësuesja që ka edukuar qindra nxënës është ndarë nga jeta në moshë fare të re, 41-vjeç, pas si mptomave të rënda si p asojë e inf ektimit me K0víd. Lajmin për këtë hu mbje të madhe të parakohshme e japin familjarë të saj, ndërkohë që Manjola ishte nënë e një vajze. Postimi i xhaxhait të saj.
Me hídherim te thelle njoftojme ndarjen e nga jeta sonte te Mesuse Manjola Preng Pepkolaj ( Nikolli ) ne moshen 41 vjec, e cila nuk e fitoj dot betejen me s emundjen e shekullit, duke na lene ne píkellím babain dhe Nenen e saje Prengen dhe Mriken, vellain Andin dhe motren Majlinda, vajzen e saje Livja dhe bashkeshortin Nikolin, kusherinjete, te gjithe njerezit e afert, koleget, nxenesit e saje qe aq shume e deshen. Lamtumire shpírti i Xhaxhit qe me k epute shpírtin. Shpírti yt u prehte ne paqe..! JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "Humbë jetën në moshën 41-vjeçare mësuesja shqiptare, postimi prekës ta këpute shpirtin…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*