Je e përputhur? Ja si përgjigjet Olsa Muhametaj

Në episodin e sotëm të Just Dance, pjesë e jurisë ishte dhe një e ftuar mjaft speciale, Olsa Muhametaj.
Autorja e famshme e sensacionit televiziv “Përputhen” u shfaq këtë të dielë në Just Dance për të ndarë opinione apo edhe për të gjykuar performancat e konkurrentëve.
Edhe këtë herë, Olsa diti mjaft mirë të marrë vëmendjen e audiencës me deklaratat dhe komentet e saj.
E pyetur nga moderatorja e emisionit se nëse Olsa është e përputhur, ajo u shpreh: “Unë asnjëherë nuk e tregoj këtë…”
Duke e kaluar me shumë finesë këtë pyetje drejt Albi Nakos:
“Albi te cila përputhje je i fokusuar më shumë? Tek plus apo minus 40?”

Albi: “Tek plus 40”
Olsa: A në rregull. Jo, se zakonisht je mësuar me këto të rejat…
Pjeëmarrja e saj në Just Dance ishte një sukses I padiskutueshëm, ku mbi të gjitha ajo pati dhe një performance kërcimi të sajën.

Be the first to comment on "Je e përputhur? Ja si përgjigjet Olsa Muhametaj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*