Ju kujtohet Zhadja e Lukasit te ‘Klo ni’? Ja si duket sot ajo..(FOTO)

Kur nisi transmetimi i serialit ‘Klo ni’ në Top Channel në vitet 2004-2005, i madh dhe i vogël në Shqipëri goz.hdohej para ekranit para edicionit të lajmeve të orës 19:30.Të gjithë u dashuruan jo vetëm me historinë që trajtonte ky serial, por veçanërisht me aktorët.Me siguri e mbani mend aktoren kryesore të filmit ‘Klo ni’, Giovanna Antonelli-n, ose siç njihet ndryshe me emrin e personazhit në serial Zhade.

Be the first to comment on "Ju kujtohet Zhadja e Lukasit te ‘Klo ni’? Ja si duket sot ajo..(FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*