Më tha që ishte i varfër, pa shtepi. Historia e vajzës së varfër nga Shqipëria, e cila u bë gruaja e një ‘princi’ nga Dubai (Foto/Video)

A e mbani mend historine e Hirushes shqiptare? Në ditën e parë të muajit Korrik “Ka një mesazh për ty” te “E diela shqiptare”, ka nisur me ‘Best Off’, rastet të cilat kanë bërë të qeshin dhe të lumturojnë të gjithë audiencën. Rasti i parë i përzgjedhur është rasti i Klaudias nga Durrësi, vajza që me thjeshtësinë e saj fitoi zemrën e miliarderit nga Dubai…LEXO ME TEPER

Be the first to comment on "Më tha që ishte i varfër, pa shtepi. Historia e vajzës së varfër nga Shqipëria, e cila u bë gruaja e një ‘princi’ nga Dubai (Foto/Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*