Mesazhi super epik i Bleona Qeretit, pozon pran një kontenjeri dhe pyet a ju mungon ex-i?!

Bleona Qereti ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Por, paraqitjet e saj nuk është se mungojnë asnjëherë në rrjetet sociale.
Së fundi, ajo ka pyetur ndjekësit e saj nëse ata ndiejnë mungesën e ish- partnerit/ partneres.
Qereti ka pozuar pranjë një kontenjeri, gjë e cila jep mesazhin e kjartë.

https://www.instagram.com/p/CNfaJDpMRYv/?utm_source=ig_embed

Padyshim, Qereti është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në vend.

Be the first to comment on "Mesazhi super epik i Bleona Qeretit, pozon pran një kontenjeri dhe pyet a ju mungon ex-i?!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*