Modelja: Nuk kam veshur asgjë poshtë xhaketës. Çani: Mos ia fut kot!

Kleoniki Delijorgji ishte mbrëmjen e kësaj të premteje në Zonë e Lirë për të promovuar klipin e saj më të ri, “Goddess Like Me”. Ish-Miss Shqipëria 2012 dhe njëkohësisht edhe modelja, prej dy vitesh tashmë ka vendosur t’i dedikohet muzikës. Por përveç risive në jetën e saj artistike, 24-vjeçarja tërhoqi jo pak vëmendje me veshjen e saj. Ajo mbante veshur një kostum të bardhë, xhaketa e të cilit ishte e hapur… poshtë xhaketës Kleoniki nuk kishte veshur asgjë. Kjo zgjedhje habiti jo pak drejtuesin e emisionit Arian Çani, i cili e komplimentoi modelen për elegancën e saj.

Arian Çani: Ça ke veshur Kleoniki poshtë xhaketës tënde, sepse shoh që ke një gjë tmerrësisht transparente…

Kleoniki Delijorgji: Po asgjë s’kam veshur.

Arian Çani: Mos ia fut kot!

Be the first to comment on "Modelja: Nuk kam veshur asgjë poshtë xhaketës. Çani: Mos ia fut kot!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*