Naim Abazi: Do martohesha me Mimoza Shkodrën, pasi spo gjen rehati do e stabilizoja unë!

Naim Abazi: Do martohesha me Mimoza Shkodrën, pasi spo gjen rehati do e stabilizoja unë!
Mihrije Braha dhe Naim Abazi ishin të ftuarit e radhës në emisionin ‘SevenBizz’.
Ndonëse shpeshherë janë bërë pjesë e mediave rozë, edhe javë më parë ndodhi një gjë e tillë me Mihrije Brahën teksa këndoi në version popullor këngën e famshme “Djadja”.Kanë vite që janë martuar dhe kanë një djalë, çifti këtë herë ka treguar se me kë do martoheshin nëse një gjë e tillë nuk do ndodhte mes tyre.

E çifti i shumë përfolur nuk kanë hezituar të përgjigjen, ku me shaka Mihrije Braha u përgjigj se me që Dani është ‘single’ atëherë me Danin, ndërsa Naim Abazi me Mimoza Shkodrënm, me që ajo nuk po gjen rehati, atëherë po e stabilizojë unë, tha Naimi.

Be the first to comment on "Naim Abazi: Do martohesha me Mimoza Shkodrën, pasi spo gjen rehati do e stabilizoja unë!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*