Nga të gjithë në “Për’puthen”, Olsa Muhameti zbulon çiftin që e ka emocionuar më shumë…

Është “shënjestra” kryesore kur flitet për “Përputhen”. Autorja e “skenareve”, hartuesja e kontratave të “frikshme”… Olsa Muhameti, autorja e “Përputhen”, pavarësisht këtyre gjërave po vazhdon punën me program i cili në sezonin e tij të dytë do të vazhdojë deri në fund të Qershorit.JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT
Ndonëse publikisht nuk flet shumë për rrjedhën e programit, Olsa nuk ka “duruar” në një detaj. Ajo ka zbuluar çiftin që e ka emocionuar më së shumti në dy sezone të programit. Në preferencat e Olsës janë Andi dhe Jasmina, siç e ka thënë vet autorja e programit në një postim në InstaStory. Nga dyshja do ketë zhvillime të reja, me shpresën që ndjenja do jetë e sinqertë e të mos kemi një “Andi&Tea 2.0”. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "Nga të gjithë në “Për’puthen”, Olsa Muhameti zbulon çiftin që e ka emocionuar më shumë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*