Një lajm krejt i papritur nga Habib Nurmagomedov…

Raportohet se Habib Nurmagedov nuk do të kthehet më në ring. Deri tani është spekuluar dhe raportuar shpesh për pensionimin e tij, mirëpo duket se negociatat për rikthimin e tij, nuk kanë shkuar mirë. Ai ka shkruar një mesazh ku thotë: “Faleminderit gjithë ekipit, partnerëve dhe fansave. Shpresoj se do ta pranoni vendimin tim dhe do ta kuptoni atë”. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "Një lajm krejt i papritur nga Habib Nurmagomedov…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*