Pati sukses të madh me Fatjon Kuqarit, Fifi feston datëlindjen/ Ja sa vjeçe është bërë këngëtarja

Për këngëtaren e njohur Fifi sot është një ditë mjaft e veçantë. Sot, ajo numërn plot 27 vite jetë, dhe në këtë ditë të shënuar për të nuk munguan as urimet e shumta nga ndjekësit.Ishte vetë Fifi ajo që tregoi se sot është ditëlindja e saj , duke ndarë një portret të saj të realizuar nga fasnat në rrjetin e saj social Instagram, teksa shkroi: “31.03.1994 – 31.03.2021”.Kujtojmë, se pak ditë më parë, këngëtarja publikoi këngën e saj të fundit ‘Maniak i dhimbjes’, një këngë që numëron mbi 1 milion klikime në vetëm pak ditë.

Be the first to comment on "Pati sukses të madh me Fatjon Kuqarit, Fifi feston datëlindjen/ Ja sa vjeçe është bërë këngëtarja"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*