Pse moj bija e Nenes, pse me shkove ne lule te rinise, Mos kalo pa shprehur ngushllime..

Pasditen e kësaj të enjteje ne qytetin e Pejes gjatë kalimit me veturë nje cift u go\dit nga treni fuqishem ku vajza mbeti ne vend, kurse djaloshi po lu.fton me jet.en. Mijera qytetare dolen qe ta shohin rastin, ku shprehen ngushllime per vajzen me iniciale A.S nga Peja.

Nena e saj madje thot se cifti kan qene te fejuar dhe prisnin qe te vije vera per martese. Ata jan te shokuar per kete ngjarje te rende qe u ka ndodh.ur.

Be the first to comment on "Pse moj bija e Nenes, pse me shkove ne lule te rinise, Mos kalo pa shprehur ngushllime.."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*