Rrëfimi i pazakontë i burrit tek Arditi: Gruaja më rr.ihte dhe më tradhtonte me 5 meshkuj (Video)

Juliani nga Korça ka qenë i ftuar në rubrikën “Kam një mesazh për ty” të emisionit “E diela shqiptare”.Ai ka rrëfyer se kishte patur dy bashkëshorte përpara se të fejohej tanimë me dikë tjetër dhe se gruaja e dytë nga Berati e rrihte, si dhe e tradhtonte me 5 burra.Juliani tha se gruaje e dytë sa duket i kishte patur lidhjet pasi ishte divorcuar njëherë dhe tregoi se ajo kishte të dashur edhe 50 vjeç arë…(VIDEO)

Be the first to comment on "Rrëfimi i pazakontë i burrit tek Arditi: Gruaja më rr.ihte dhe më tradhtonte me 5 meshkuj (Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*