Sa e lumtur! Gruaja e Sinan Hoxhës me bebes e sapolindur në krahë: Djali i mamit…faleminderit O Zot

Çifti shumë i dashur për publikun, Andrra dhe Sinan Hoxha u bënë prindër për herë të dytë me datë 19 Mars. Andrra solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Ayan.Sot janë bërë 3 javë që nga lindja e vogëlushit dhe Andrra ka nd arë një video shumë të ëmbël pranë tij. Ajo shihet e shtrirë në krevat me Ayanin që i fle në kraharor. “Djali i mamit”, ka shkruar Andrra krahas videos.

Be the first to comment on "Sa e lumtur! Gruaja e Sinan Hoxhës me bebes e sapolindur në krahë: Djali i mamit…faleminderit O Zot"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*