Shqiptari “çmend” ish-të dashurën italiane, telefonata dhe përndjekje për të mos lëshuar shtëpinë

Një 22-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia pasi përndiqte ish-të dashurën e tij italiane.

Ajo 44-vjeçe, e divorcuar dhe me fëmijë, ishte ndarë prej kohësh me shqiptarin por ky i fundit nuk hiqte dorë duke e telefonuar vazhdimisht, orar dhe pa orar, ditën dhe natën, madje edhe duke e ndjekur rrugës për në shtëpi

Kjo jo për faktin se ai digjej nga dashuria apo pasioni për italianen, as për xhelozi.

Shqetësimi i vetëm i tij ishte të jetonte në shtëpinë e gruas pasi nuk kishte ku të fuste kokën.

44-vjeçarja jetonte në Castelfranco Emila.

Por mëngjesin e të martës, 2 shkurt, shqiptari duket se kaloi çdo limit.

Hapi me një kaçavidë një nga dritaret e shtëpisë dhe hyri vjedhurazi në banesë.

Gruaja, e frikësuar nga ndërhyrja e papritur, thirri karabinierët të cilët mbërritën menjëherë dhe e arrestuan të riun shqiptar.

Tashmë përveçse hyrjes me forcë në banesë ai do të përballet edhe me akuzën e përndjekjes.

 

Be the first to comment on "Shqiptari “çmend” ish-të dashurën italiane, telefonata dhe përndjekje për të mos lëshuar shtëpinë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*