Sindi nxjerr prapaskenat me Muratin: Unë kam ardhur e të kam puthur…

Murati ka reaguar ndaj Sindit duke thënë se nuk është e afërt ndaj tij në prapaskena.
Por në takimin me të, Sindi ka zbuluar se ka qenë në kafene me djemtë e tjerë kur ka shkuar dhe e ka puthur në faqe.
Murati: Sindi, ti kur vjen nuk thua as mirëmëngjes.
Sindi: Unë nuk them mirëmëngjes? Unë kam ardhur dhe të kam thënë si nuk më takon dhe ti as nuk je cuar të më takosh.
Murati: Po aty kanë qenë gjithë cunat.
Sindi: Po por unë erdha të të takoj ty. Të kam puthur në faqe.

Be the first to comment on "Sindi nxjerr prapaskenat me Muratin: Unë kam ardhur e të kam puthur…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*