Teas i ndodhin gjëra të këqija vetëm pak ditë pasi zyrtarizoi lidhjen me Beartin..

Tea Trifonit i është mbyllur llogaria në YouTube. Ajo ka mbyllur edhe llogarinë e saj në Instagram.

Para se të bëhej publike lidhja me ish-konkurrentin e Përputhen, 21 vjeçarja numëronte 528 mijë ndjekës në Intagram. Me daljen e fotove me Beartin, ndjekësit u shtuan në 531 mijë. Por sapo ajo sqaroi gjithçka, të zhgënjyer dhe me thirrjet e shumta, Tea humbi shumë prej tyre.

Para se llogaria e saj të mbyllej, ajo kishte 485 mijë ndjekës në Instagram.
Gjithashtu, është mbyllur kanali i saj në YouTube. Tea hapi kanalin e saj në Youtube, ku publikoi një video 9 minutëshe duke sqaruar të vërtetën e saj.

Ajo akuzoi produksionin e Përputhen për arsyen se ajo doli çift me Andin nga ky program.

 

Be the first to comment on "Teas i ndodhin gjëra të këqija vetëm pak ditë pasi zyrtarizoi lidhjen me Beartin.."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*