U largua nga emisioni për shkak të çajit që të bën dru, Kristiani shokon me deklaratën për Arjanin

Pak ditë më parë, në njërën prej puntatave të “Për’puthen” nisi një debat i ashpër mes konkurrentit Kristian Marcinaj dhe opinionistit Arjan Konomi. Gjithçka nisi për shkak të çajit “Matcha” që siç Sara u shpreh, ‘tërbon djemtë’. Opinionisti akuzoi Kristianin se ai sillte dr.ogë në emision dhe ia jepte konkurrentëve, ndaj Erlindi ishte aq i hutuar në takimet e tij sipas Arianit. Akuzat e Konomit ishin të ashpra, ndaj Kristiani dhe Erlindi u detyruan të ndërpresin emisionin dhe i kanë bërë thirrje opinionistit t’i kërkojë falje publike për njollosjen e emrit të tyre. I ftuar “N’Kosovë Shoë”, Kristiani tregoi se nuk e kuptoi si rrodhën ngjarjet në atë mënyrë, pasi ishte vetë Arjani që i kishte kërkuar vetë më herët çaj, teksa ishin ulur në kafe. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "U largua nga emisioni për shkak të çajit që të bën dru, Kristiani shokon me deklaratën për Arjanin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*