Vajza i thotë “po” djalit, por kur sheh makinën e tij skandaloze ia fut vrapit (VIDEO)

Një djalë në SHBA ka vendosur të bëjë një rreng. Ai ka dalë i veshur mirë nëpër rrugët e një qyteti dhe i është afruar një vajze se/ksi. Pasi ka bërë muhabet me të dhe pasi i thotë se po pret t’i vijë shoferi ta marrë me makinë, ai ka ftuar vajzën për të dalë. Kjo e fundit, duke menduar se djali ishte pasanik ka pranuar, por kur makina e tij vjen, vajza refuzon madje ia fut vrapit. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "Vajza i thotë “po” djalit, por kur sheh makinën e tij skandaloze ia fut vrapit (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*