Vajza KËRCËN0N konkurrenten live në emisionin…

Ka nisur sot në ekranin e Top Channel sezoni i ri i spektaklit “E diell”, me rubrika të reja, personazhe dhe surpriza. Edhe këtë sezon është rikthyer rubrika “Beauty”, ku pa filluar ende gara një nga konkurrentet ka bërë një kërcënim. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT
“Kam një koment, më saktë një kërcënim. Të lutem bëj provë dhe modelja ime del keq nga makeup-i i gabuar, do flasim jashtë skenës bashkë”, i tha Elona Alisës. Alisa nga ana tjetër i kërkoi Elonës të ketë kujdes flokët, se mos look-u prishet prej tyre e jo prej makeupit. “Të garantoj që për flokët jo sepse kam mbi 10 vite eksperiencë”, ia ktheu Elona. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "Vajza KËRCËN0N konkurrenten live në emisionin…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*