VIDEO…Momenti i frikshëm kur godet rrufeja, një i vdekur dhe tre të plagosur rëndë

U strehuan poshtë pemës për tu mbrojtur nga reshjet e shiut.
Por ky veprim rezultoi fatal për 4 persona në Indi.
Pak çaste pasi ishin vendosur pranë njëri-tjetrit, nën pemë, një rrufe i goditi duke lënë një të vdekur, një kopshtar 38 vjeçar, dhe tre të plagosur rëndë.
Ngjarja e rëndë ndodhi në qytetin Gurugram në Indi.

https://www.instagram.com/p/CMXeto5qyPc/?utm_source=ig_web_copy_link

Be the first to comment on "VIDEO…Momenti i frikshëm kur godet rrufeja, një i vdekur dhe tre të plagosur rëndë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*